BLOG - KATEGORIE
ZNAJDZ COŚ DLA SIEBIE NA NASZYM BLOGU
Mycie naczyń w duchu Zero Waste
Mycie naczyń w duchu Zero Waste

Ilość zalewającego nas zewsząd plastiku jest zatrważająca. Warto eliminować jego ilość w życiu codziennym, aby nie generować kolejnych zbędnych odpadów zalegających na naszej Planecie. Jak jednak poradzić sobie w tej kwestii w kuchni? To możliwe! Dzięki firmie Klareko możesz być Zero Waste również zmywając naczynia!

czytaj całość »
Koronawirus a Zero Waste
Koronawirus a Zero Waste

Koronawirus a Zero Waste

To trudne czasy dla wszystkich ekoludków. Na każdym kroku trzeba dezynfekować ręce płynem w plastikowym pojemniczku. Wszędzie pojawiają się zalecenia o kupowaniu rzeczy pakowanych w plastik, aby zmniejszyć ryzyko zakażenia. Przykładów jest mnóstwo, pytanie - co robić?

czytaj całość »
Młodzieżowy strajk klimatyczny
Strajk klimatyczny

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny

 

W ostatnim czasie na ulice największych miast w Polsce wyszły tłumy młodych ludzi, którzy chcą zawalczyć o ekologię i naszą Planetę. Dzięki takiej osobie jak Greta Thunberg te wydarzenia stały się popularne na całym świecie i odbywają się cyklicznie w piątki. Strajk w którym uczestniczyłam odbył się w Warszawie. Poniżej krótka relacja i spostrzeżenia na temat tego ruchu. 

 

 

czytaj całość »
Zero Waste w codziennym życiu
Czym jest Zero Waste?

Zero Waste w codziennym życiu

Czym właściwie jest Zero Waste? Tak naprawdę można to nazwać stylem życia. To przede wszystkim zwracanie uwagi na codzienne wybory, dzięki którym pozostawiamy po sobie jak najmniej śmieci. Warto zacząć od ograniczenia zużycia plastiku aż po zastępowanie go alternatywnymi produktami wykonanymi z materiałów przyjaznych środowisku lub nadających się do recyklingu. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl